کرم ضد چروک دور چشم چه ویژگیهایی دارد؟

0 ۳۷

پیری یک واقعیت انکار ناشدنی است و علائم آن در هر پوستی با هر رنگ و نژادی ایجاد می شود اما گاهی این پروسه زودتر از موعد از راه می رسد و باعث می شود احساس خوبی نسبت چهره خود نداشته باشید چروک های دور چشم بیشتر از سایر نواحی آزار دهنده هستند زیرا در مرکز توجه قرار دارند. از آنجایی که پوست دور چشم نازک تر است زودتر خشک شده و در اثر برخورد آسیب های محیطی نظیر اشعه خورشید زودتر آسیب دیده و انعطاف خود را از دست می دهد بنابراین نیازمند مراقبت ویژّه و استفاده از کرم ضد چروک دور چشم می باشد.

البته مراقبت از پوست ناحیه چشم باید قبل از بروز علائم پیری نظیر چین و چروک باشد تا بتوانید با محافظت کامل از آن روند پیری پوست را به تعویق بی اندازید. کرم دور چشم خوب از جمله محصولات مورد نیاز پوست اطراف چشم برای جلوگیری از پیری می باشد.

کرم ضد چروک دور چشم چیست؟

کرم ضد چروک دور چشم با آبرسانی و تامین نیازهای پوست به مواد معدنی به شادابی آن کمک می کند همچنین تولید کلاژن بیشتر را تحریک کرده و با محافظت از آن در برابر عوامل آسیب رسان بیرونی مانع از چروک شدن آن شده و در صورت بروز چین و چروک با تقویت خاصیت ارتجاعی پوست باعث محو آنها می شود.

کرم ضد چروک دور چشم چیست؟

فواید کرم ضد چروک دور چشم چیست؟

بارزترین فایده استفاده از کرم ضد چروک دور چشم از بین بردن خطوط ریز پاکلاغی و زیر چشم ها می باشد اما این همه کارکرد آن نیست از جمله فواید استفاده از این محصول شامل:

کرم دور چشم ضد چروک و روشن کننده حلزون سیاه فارم استی
حاوی : مخاط طبیعی حلزون سیاه ، نیاسین آمید و آدنوزین – جلوگیری از ایجاد چروک و بهبود خطوط قبلی – آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست دور چشم در حد عالی – دارای موسین حلزون به میزن 10000 میلی گرم – افزایش خاصیت ارتجاعی و بهبود استحکام و سفتی پوست و ….

مشاهده مشخصات و خرید کرم دور چشم ضد چروک و روشن کننده حلزون سیاه فارم استی

مرطوب کننده پوست دور چشم است

پوست دور چشم در اثر برخورد با نور خورشید، سرما و گرما استفاده از مواد آرایشی سنگین و غیره مستعد خشک شدن می باشد پاک کردن غیر اصولی آرایش و همچنین شستشو با مواد شوینده نامناسب همگی دست به دست هم می دهد تا پوست نازک این ناحیه را خشک و ملتهب کنند بنابراین لازم است رطوبت رسانی شود و یک کرم دور چشم خوب و با کیفیت قدرت زیادی در مرطوب کردن این ناحیه دارد در نتیجه خشکی آن را رفع می کند.

البته خاصیت رطوبت فقط به رفع خشکی محدود نمی شود زمانی سلول های پوست آب لازم را دریافت کنند حجم بیشتری خواهند داشت بنابراین در کمتر شدت عمق چین و چروک نیز موثر خواهد بود.

مرطوب کننده پوست دور چشم است

تیرگی اطراف چشم را محو می کند

تیرگی زیر چشم در اثر عوامل مختلفی به وجود می آید یک کرم دور چشم خوب با رطوبت رسانی و تغذیه پوست سیاهی  آن را از بین می برد مخصوصا اگر این تیرگی در اثر عوامل آسیب رسان نظیر اشعه های مضر خورشید باشد این محصول با پوشانندگی کامل آن مانع از تیرگی این ناحیه می شود. تیرگی زیر چشم باعث می شود پوست بی روح و افسرده به نظر برسد. از بین رفتن تیرگی زیر چشم به وسیله کرم ضد چروک باعث می شود هنگام آرایش نیازی به استفاده از مواد آرایشی زیاد برای محو کردن تیرگی ها نداشته باشید. محو سیاهی نیز به اندازه از بین رفتن چین و چروک می تواند به جوانی و زیبایی پوست کمک کند.

تیرگی اطراف چشم را محو می کند

پوست را تقویت می کند

چه بخواهید چه نخواهید سنتان به تدریج که بیشتر می شود انعطاف خود را از دست می دهد و باعث شل شدن آن می شود در ناحیه اطراف چشم این اتفاق با افتادگی پوست بالای پلک خود را نشان می دهد استفاده مداوم از کرم ضد چروک دور چشم، پوست را تقویت کرده و باعث سفت شدن آن می شود بنابراین در سنین بالاتر هم پوست خود را حفظ می کند و جوان می ماند.

اثرات استرس زای محیطی را محو می کند

علاوه بر آلودگی استرس نیز بر پوست دور چشم تاثیر می گذارد و باعث کسل و بی روح شدن آن می شود استرس مداوم نیز می تواند یکی از عوامل بروز چین و چروک باشد اما با استعمال کرم ضد چروک دور چشم این استرس از پوست به همراه تمامی عوامل آسیب رسان از جمله رادیکال های آزاد که تاثیرات مخربی بر پوست دارد محو می شود و به شادابی آن کمک می کند. این کار را به وسیله ماده ارزشمندی که در این محصولات موجود است به نام آنتی اکسیدان امکان پذیر است. دور شدن از شرایط استرس زا تقریبا غیر ممکن است اما رسیدگی به پوست و مراقبت از آن تاثیرات مطلوبی از خود به جا می گذارد.

مطالعه ی مقاله ( درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟ ) می تواند برای شما مفید باشد

چین و چروک را از بین می برد

برجسته ترین وظیفه کرم ضد چروک دور چشم از بین بردن چین و چروک این ناحیه از چهره می باشد رطوبت رسانی پوست، تحریک تولید کلاژن در سلول های پوستی و همچنین کمک به خاصیت ارتجاعی پوست باعث محو چین و چروک دور چشم می شود. بهترین زمان برای استفاده از این محصول قبل از به وجود آمدن چین و چروک است بدین ترتیب با محافظت کامل از پوست مانع از بروز  خطوط  ریز و پاکلاغی می شود.

از بین رفتن چین و چروک دور چشم با بهترنی کرم دور چشم ضد چروک

آرایش کردن را لذت بخش می کند

عدم وجود چین و چروک، تیرگی و پف در ناحیه چشم باعث می شود آرایش زیباتری داشته باشید و نیازی نیست برای پوشاندن این عیوب  از محصولات سنگین استفاده کنید. همچنین خشک و ملتهب بودن پوست نیز باعث می شود آرایش کردن آزار دهنده باشد اما یک کرم دور چشم خوب قدرتمند با لطیف و نرم نگه داشتن پوست این ناحیه شما را به انجام یک آرایش سبک و زیبا ترغیب می کند.

کرم دور چشم و صورت ویتامینه هویج برینگ گرین
ترکیبات اصلی : عصاره خالص هویچ ، رتینول ،ویتامین A و آدنوزین – بهبود مؤثر و فوق العاده چین و چروک دور چشم و صورت – تقویت قابل توجه خاصیت ارتجاعی و الاسیته پوست – رفع تیرگی ، لک ، کدری و سیاهی دور چشم به مرور زمان – کاهش خستگی و افتادگی پوست دور چشم و ….

مشاهده مشخصات و خرید کرم دور چشم و صورت ویتامینه هویج برینگ گرین

کرم دور چشم و صورت برینگ گرین اصل کره جنوبی

آیا کرم دور چشم خوب پف زیر چشم را از بین می برد؟

ابتلا به آلرژی، احتقان سینوس های صورت، خستگی، کمبود خواب و کم خونی از عوامل ایجاد پف در زیر چشم ها است دلیل آن تجمع مایعات در زیر پوست می باشد. برای از بین بردن این پف ها نیاز است که ابتدا عامل به وجود آورنده آن را پیدا و رفع کرده و در کنار آن نیز با استفاده از یک کرم ضد پف چشم قوی به از بین بردن آن کمک کنید.

اینکه کرم دور چشم خوب ، پف را از بین می برد یا نه واقعا به نوع کرمی که انتخاب می کنید بستگی دارد برخی از کرم ها به طور کامل در رفع عیوب در چشم قوی هستند و برخی دیگر قدرت لازم را ندارد در نتیجه در انتخاب کرم دور چشم نهایت دقت را داشته باشید.

آیا کرم ضد چروک پف زیر چشم را از بین می برد؟

چگونه یک کرم ضد چروک دور چشم قوی انتخاب کنیم؟

تعداد زیادی کرم ضد چروک دور چشم تولید می شوند که هر کدام دارای ترکیبات خاص و با مواد خاصی ساخته شده اند اما شاید همه آنها به یک اندازه تاثیر نداشته باشند این نکته را نیز باید متذکر شوم که هیچ ماده ای وجود ندارد که بتواند شما را برای همیشه از شر چین و چروک ها خلاص کند و روند پیر شدن پوست را متوقف کند اما با تاثیر مقطعی بر آنها به محو این موارد می پردازد و برای نتیجه گیری از این محصول باید در استعمال آن مداومت به خرج دهید. پیری شدن پوست یک پروسه است و در گذر زمان اتفاق می افتد، چین و چروک ها نیز به مرور محو می شود و برای اینکه مجددا ایجاد نشود باید به استفاده از کرم دور چشم خوب خود ادامه دهید برای انتخاب بهترین کرم ضد چروک دقت کنید که مواد زیر در ترکیبات آنها به کار رفته باشد:

چگونه یک کرم ضد چروک دور چشم قوی انتخاب کنیم؟

کوآنزیم (CoQ10 )

عنصری مهم که به طور کامل از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب مراقبت کرده و مانع از بروز چین و چروک در ناحیه دور چشم ها می شود.

پپتیدها

پپتیدها عناصر مفید دیگری هستند که وجود آنها در یک کرم ضد چروک دور چشم اهمیت زیادی دارد زیرا کلاژن را در پوست تقویت می کند بنابراین برای پوست نازک  دور چشم و همچنین رفع خطوط ریز ایده آل است.

سرامیدها

سرامیدها نیز دارای خواص زیادی برای پوست هستند اما به همین بسنده کنم که پوست را مرطوب کرده و تقویت می کند.

مطالعه ی مقاله ( درمان جوش صورت و آکنه با روش های خانگی ) می تواند برای شما مفید باشد

نیاسین آمید

نیاسین آمید نوعی آنتی اکسیدان می باشد که در آبرسانی پوست نقش دارد همچنین آن را روشن کرده و به کنترل تولید سبوم  کمک می کند و آن را کاهش می دهد.

هیالورونیک اسید

ماده موثر دیگر که در ترکیبات کرم ضد چروک دور چشم باید دیده شود هیالورونیک اسید است این ماده نقش موثری در جذب رطوبت در پوست دارد و تا چند برابر وزن خود قادر است رطوبت نگه دارد بنابراین به خوبی رطوبت پوست را حفظ کرده و خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد.

اسیدهای هیدروکسی آلفا ( AHA )

اسیدهای هیدروکسی آلفا شامل اسید ماندلیک، اسید لاکتیک، اسید گلیکولیک بر رنگدانه های پوست تاثیر می گذارد و میزان تولید آن را کم کرده در نتیجه لک و تیرگی از بین می رود.

ویتامین C

ویتامین C نیز نوعی آنتی اکسیدان است و در روشن کردن تیرگی اطراف چشم، جوانسازی، رفع چین و چروک و محافظت کامل پوست در برابر آفتاب نقش موثری دارد.

ویتامین E

بهترین ماده برای رفع خشکی و التهاب اطراف چشم ویتامین E می باشد این عنصر به خوبی التهاب را تسکین می دهد و همچنین پوست را مرطوب می کند.

کرم دور چشم ضد چروک و لیفتینگ حلزون تری دبلیو کلینیک
حاوی موکوس حلزون، کلاژن، پروتئین ها و الاستین – دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و لیفتینگ قدرتمند – افزایش تراکم پوست و صاف شدن چین و چروک ها – کاهش شدت تغییرات مربوط به سن – بهبود وضعیت رنگدانه های پوستی و ….

مشاهده مشخصات و خرید کرم دور چشم ضد چروک و لیفتینگ حلزون تری دبلیو کلینیک

کرم دور چشم ضد چروک و لیفتینگ حلزون تری دبلیو کلینیک

ویتامین K

اگر از تیرگی زیر چشم رنج می برید در انتخاب کرم ضد چروک دور چشم دقت کنید دارای ویتامین K باشد این عنصر همچنین باعث افزایش گردش خون در ناحیه زیر چشم شده و از پف و تورم آن نیز می کاهد.

کافئین

کافئین عنصر دیگری برای کاهش پف و تورم و همچنین از بین بردن تیرگی ناحیه زیر چشم مفید است.

رتینوئیدها

رتینوئیدها مشتقات ویتامین A هستند  که در کاهش چین و چروک زیر چشم اثرات شگفت انگیزی دارد اما دقت شود که از کرم ضد چروک دور چشم حاوی این عناصر در عصر استفاده شود. مقدار زیاد رتینوئیدها ممکن است در پوست التهاب ایجاد کند کرمی را انتخاب کنید که از این عناصر به مقدار ملایم در آن استفاده شده باشد.

اسید فرولیک

ماده ای موثر در محافظت از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی می باشد.

SPF

عاملی که به طور کامل از پوست در برابر تشعشعات مضر خورشید مراقبت می کند چنانچه کرم ضد چروک دور چشم انتخابی شما حاوی SPF باشد می توانم بگویم که یک کرم کامل و کافی برای پوست خود انتخاب کرده اید.

در ترکیبات کرم های دور چشم عصاره گیاهان و میوه ها نیز به چشم می خورد که معمولا از آنها بر اساس نوع پوست استفاده می شود. در نهایت در ترکیبات کرم انتخابی خود دقت کنید از عناصر مضری همچون پارابن و الکل استفاده نشده باشد همچنین اگر پوست حساسی دارید مواد عطر زا نیز باعث واکنش نشان دادن پوست می شود.

چه زمان هایی برای استفاده از کرم دور چشم خوب ، مناسب است؟

برای اینکه از استعمال کرم ضد چروک دور چشم بهترین نتیجه را بگیرید آن را در زمان مناسبی باید بزنید بهترین زمان ها برای این کار:

صبح ها: در هنگام صبح می توانید از یک کرم ضد چروک سبک استفاده کنید که به سرعت در پوست نفوذ می کند بنابراین به راحتی بعد از آن می توانید آرایش چشم انجام دهید همچنین حاوی SPF باشد که زمان قرار گیری در مقابل نور خورشید به خوبی از آن مراقبت کند.

عصرها: در زمان عصر نیز می توانید از یک کرم ضد چروک دور چشم غنی استفاده کنید تا مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین کند همچنین نیازی نیست حاوی SPF باشد پس اگر قدری سنگین باشد مشکلی پیش نمی آید.

چه زمان هایی برای استفاده از کرم دور چشم مناسب است؟

نکات مهم مراقبت از پوست دور چشم

همزمان با استفاده از کرم ضد چروک دور چشم رعایت نکات زیر نیز در سلامت پوست اطراف چشم ها تاثیر بسزایی دارد.

  • پوست اطراف چشم خود را به آرامی ماساژ دهید تا جریان خون در این ناحیه افزایش پیدا کند
  • قبل از خواب حتما آرایش چشمان خود را پاک کنید برای این کار از پد یا شیر پاک کن مناسب استفاده کنید که به پوست این ناحیه آسیبی نرساند
  • علاوه بر استفاده از محصولات ضد آفتاب سعی کنید در زمان روبرویی با نور خورشید از عینک آفتابی نیز استفاده کنید اشعه های مضر خورشید (UVA, UVB ) حتی در زمانی که در سایه قرار دارید نیز وجود دارد استفاده از کلاه لبه دار نیز اهمیت دارد.

و در آخر متذکر شوم که استفاده از این محصول باید در برنامه روتین روزانه خود باشد و مدت زمان استفاده از آن مادام العمر خواهد بود.

نکات مهم مراقبت از پوست دور چشم

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.